АБІТУРІЄНТУ

Спеціальність 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Спеціальність 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА
Освітня програма «Англійська мова і література» поєднує вивчення іноземних мов (англійської як основної іноземної та німецької як другої іноземної мови), зарубіжної літератури, філологічних і психолого-педагогічних дисциплін з педагогічною практичною підготовкою, що забезпечує можливість викладання у закладах загальної середньої освіти. Програма ґрунтується на сучасних дослідженнях у сфері педагогіки, психології, методики викладання, філології, зарубіжної літератури, перекладу.

Спеціальність 035 ФІЛОЛОГІЯ

Спеціальність 035 ФІЛОЛОГІЯ
Освітньо-професійна програма «Філологія. Прикладна лінгвістика» поєднує поглиблене вивчення іноземних мов (англійської як основної іноземної та німецької як другої іноземної мови) з фаховими лінгвістичними дисциплінами, спрямованими на аналіз, редагування, переклад (зокрема автоматизований) та комп’ютерну обробку текстової інформації в економічному, науково-технічному та інформаційному просторах суспільного життя.

Онлайн-консультування абітурієнтів

Онлайн-консультування абітурієнтів
Якщо у Вас виникли запитання щодо особливостей вступу та навчання у Хмельницькому національному університеті, Ви можете задати питання, зателефонувавши до приймальної комісії або скориставшись наведеною гугл-формою.

Вступ до магістратури

Вступ до магістратури
Кафедра іншомовної освіти і міжкультурної комунікації здійснює підготовку фахівців освітнього рівня «МАГІСТР» спеціальності 014 Середня освіта за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література».

Приймальна комісія ХНУ

Приймальна комісія ХНУ
Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох спеціальностей і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу. Університет був заснований у 1962 році. За час свого існування він пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий ІV рівень акредитації. Дізнатись більше про деталі вступу до Хмельницького національного університету можна на сайті приймальної комісії.