СПIВПРАЦЯ

АНКЕТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ – РОБОТОДАВЦІВ

З метою покращення підготовки фахівців спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) у Хмельницькому національному університеті кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації проводить опитування реальних та потенційних роботодавців щодо рівня професійної підготовки наших випускників, пропозицій та побажань стосовно її оптимізації та радо вітає пропозиції з покращення освітнього процесу.

Анкетування роботодавців випускників спеціальності 014 Середня освіта ОПП "Англійська мова і література" другого (магістерського) рівня вищої освіти

З метою об'єктивного оцінювання якості професійної підготовки випускників спеціальності 014 Середня освіта ОПП " Англійська мова і література" другого (магістерського) рівня вищої освіти у Хмельницькому національному університеті та її відповідності потребам ринку праці у 2022 році було проведено анкетування роботодавців щодо задоволеності ними рівнем професійної підготовки наших випускників.

З результатами анкетування можна ознайомитися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1fYDcz1FrO91TpZ0Y9miPBKkmDUjuw96fhd2xJrCA5-c/viewanalytics

АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ щодо якості підготовки випускників спеціальності 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська)

З метою оцінювання освітньої програми "Англійська мова і література" кафедрою практики іноземної мови та методики викладання, яка є випусковою для спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) Хмельницького національного університету, було проведено опитування для виявлення побажань та вимог роботодавців щодо підготовки випускників цієї спеціальності.

Ми звернулися з проханням до директорів шкіл та мовних курсів, де працюють наші колишні студенти, оцінити імідж випускників ХНУ, рівень їх професійної підготовки, сформованість особистісних та професійних педагогічних якостей, а також вказати, як, на їх думку, можна покращити рівень підготовки майбутніх вчителів іноземних мов у процесі навчання у ЗВО. Ми щиро вдячні усім роботодавцям за проявлену зацікавленість у анкетуванні. Знайомтеся з аналізом анкет за посиланням .

Ми зважаємо на результати опитувань і прагнемо покращити якість та організацію підготовки фахівців, а також визначити взаємовигідні шляхи співпраці ХНУ і підприємств (організацій, установ) з питань супроводу навчання та працевлаштування випускників.

Ваша думка для нас дуже важлива! Якщо у Вас працюють наші випускники, ми просимо Вас відповісти на питання нашої анкети, завантаживши її за посиланням , і надіслати на електронну адресу: kaf.pim.mv@gmail.com з позначкою "анкета роботодавця".

АНКЕТУВАННЯ ПОТЕНЦІЙНИХ РОБОТОДАВЦІВ випускників спеціальності 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська)

З метою оцінювання освітньої програми "Англійська мова і література" кафедрою практики іноземної мови та методики викладання, яка є випусковою для спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) Хмельницького національного університету, було проведено опитування з метою виявлення побажань та вимог потенційних роботодавців щодо підготовки випускників цієї спеціальності.

Щоб збільшити коло наших партнерів та зацікавити роботодавців - директорів навчальних закладів та мовних шкіл - у працевлаштуванні наших випускників, ми проаналізували побажання та рекомендації для оптимізації професійної підготовки фахівців-випускників спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) ХНУ.

З результатами анкетування можна ознайомитись за посиланням .

Шановні колеги! Якщо Ви готові долучитися до якісної підготовки вчителів іноземних мов, ми раді почути Вашу думку щодо можливостей покращення професійної підготовки наших студентів. Нас цікавить Ваша думка! Будь ласка, долучайтеся до опитування, завантаживши анкету та надіславши її на електронну адресу кафедри практики іноземної мови та методики викладання ХНУ: kaf.pim.mv@gmail.com з позначкою "анкета потенційного роботодавця".