СПIВПРАЦЯ

Наші випускники – це наша гордість!

Наші випускники – це наша гордість!
Наші випускники отримали фундаментальну професійну освіту, яка дала їм змогу досягти значних результатів у професійній діяльності. Це висококваліфіковані вчителі, викладачі, науковці. Ми завжди раді зустрічі з випускниками в реальному житті та у віртуальному просторі. Пишаємося досягненнями наших випускників та їхнім професійним зростанням на шляху до нових звершень. Щиро радіємо за успіхи в їхньому особистому житті.

Анкета випускника

Анкета випускника
З метою оцінювання освітньої програми випускниками, кафедрою іншомовної освіти та міжкультурної комунікації Хмельницького національного університету проведено анкетування випускників спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Загальна чисельність респондентів – 15, загальна кількість анкет – 15.

Нашi партнери

Нашi партнери
Кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації ХНУ плідно співпрацює з закладами середньої освіти та закладами вищої освіти, мовними школами та центрами Хмельницької області та України. Мета співпраці  активний науковий та методичний пошук, що сприяє постійному покращенню якості підготовки студентів ХНУ, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта. Предметна спеціальність 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська). Додаткова предметна спеціальність 014.02 Середня освіта. Мова та література (німецька) та 035 "Філологія. Прикладна лінгвістика".

Роботодавці

Роботодавці
Круглий стіл із роботодавцями з питань удосконалення практичної підготовки майбутніх учителів іноземної мови

АНКЕТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ – РОБОТОДАВЦІВ

АНКЕТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ – РОБОТОДАВЦІВ
З метою покращення підготовки фахівців спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) у Хмельницькому національному університеті кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації проводить опитування реальних та потенційних роботодавців щодо рівня професійної підготовки наших випускників, пропозицій та побажань стосовно її оптимізації та радо вітає пропозиції з покращення освітнього процесу.

Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця
Кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації ХНУ стала офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge English Language Assessment Athorised Preparation Centre). Досягнута домовленість про співпрацю з Платиновим екзаменаційним центром Оксфорд Клас (UA009) м. Київ.

Програми міжнародної академічної мобільності

Програми міжнародної академічної мобільності
Скористайтесь можливістю отримати грант або стипендію на навчання та стажування за кордоном!