НОВИНИ

20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

17 лютого 2023 року студенти нашої кафедри взяли активну участь у пам’ятному заході до Дня вшанування героїв Небесної сотні, що було спільно організовано деканатом факультету міжнародних відносин і права та активними, патріотичними студентами факультету.

Для учасників та слухачів онлайн-зустрічі студенти факультету підготували інформаційні матеріали про передумови трагедії, хронологію та правову оцінку тих подій, а також усі згадали героїв Небесної сотні з Хмельниччини.

Онлайн-зустріч розпочалася хвилиною мовчання.

Гнапинська Діана, студентка групи СОА-20, підготувала хронологічний огляд подій 18-20 лютого 2014 року.

Довганюк Анастасія, студентка групи СОА-19, розповіла про героїв небесної сотні з Хмельниччини.

Зустріч-вшанування завершилася переглядом відео підготовленого студентами групи СОА-21. У відео студенти розповіли про те, як пам’ятають ті дні, коли, будучи ще зовсім малими дітьми, переживали страшні події.

До дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні студенти факультету провели акцію «Запали свічу та згадай подвиг героїв!». З численних фото Бойко Олександра, студентка групи СОА-21, підготувала колаж.

18-20 лютого 2014 року стали днями відліку, коли розпочався наш шлях до свободи від постколоніальної країни до вільної держави. І ми будемо пам’ятати цю сторінку нашої історії, ми будемо пам’ятати справжній патріотизм кожного героя Небесної сотні, що не мали страху у боротьбі за гідність та честь і мали віру в майбутнє України.

Шана і честь героям!

Слава Україні!